CapyBomb бот: детальний гайд та пояснення гри

CapyBomb бот

Нещодавно в Телеграмі запрацювала ще одна гра, користувачам якої обіцяють дроп за участь. Назва – CapyBomb бот. Головний герой це Капібара.

Це застосунок від розробників Catizen, Cattea та Bombie. Довіра до них є, адже активні користувачі вже отримували аірдроп. Все мало б бути прозоро, оскільки попередні активності відбулись адекватно.

У статті дізнаєтесь огляд бота, як грати та мою думку, чого очікувати від CapyBobm і загалом від тапалок станом на зараз.

Як грати в CapyBomb бот

Щоб запустити бот переходимо сюди – посилання на гру. Працює також із комп’ютера чи ноута. Клацаємо Play і продовжити. Нараховує додаткові монети за вік твого Телеграм-акаунту й докидає ще, якщо є преміум.

У самій грі необхідно знищувати мобів (вовки і лицарі). За знищення кожного ворога отримуєш спорядження. Краще спорядження додається в обладнання, а гірше – можна продати й отримати досвід.

Коли набереш достатньо сили, то можна кидати виклик босу. За перемогу кожного боса дають винагороди.

Після виконання 40 (здається) завдань відкриється вкладка “Роль” (ліворуч знизу). Там можна оволодіти різними бойовими навичками.

Також у нижньому лівому куті є вкладка “Дроп”. Там необхідно покращувати рівень свого дропу. Просто тисни оновлення, коли назбираєш достатню кількість самоцвітів.

Чимось схоже до РПГ-ігор. Сама механіка гри зрозуміла. За виконання завдань нараховують на баланс морквини. Вони потрібні для того, щоб мати змогу знищувати мобів.

Завдання та додаткові монети в грі

Щоб отримувати додаткові монети та морквини в грі необхідно виконувати завдання.

Безкоштовні монети щодня доступні в лівому верхньому кутку в вкладці VIP0. Один раз на день можеш отримати 10 монет.

У вкладці подарунок за 1$ дають зброю 60-горівня, 100 монет і 100 морквин. Купувати чи ні радити не буду. На старті ботів я стараюсь робити все без вкладень.

Щоб відкрити завдання необхідно виконати кілька основних завдань. Просто продовжуй грати, витрать 100 морквин і вони б мали за цей час виконатись. Ліворуч пише кожне нове завдання з гри.

Доступні такі завдання:

  • 2 завдання переглянути Твітер = по 30 btd (жовтих монет);
  • підписка на канал = 100 морквин та 1400 таємничих грошей (фіолетові);
  • підписка на чат = 100 морквин та 1400 таємничих грошей;
  • приєднання до акаунту в Х = 100 морквин та 1400 таємничих грошей.

Щоденні завдання:

  • увійти в гру = 30 морквин;
  • запросити друга = 100 btd (жовтих монет);
  • надіслати пост другу = 30 морквин;
  • витратити 50 моркви = 10 флаконів;
  • витратити 500 моркви = 20 флаконів.

Ну і ще декілька завдань є, але їх я скіпаю. Загалом це й все, інтуїтивно гра зрозуміла.

Ще є вкладка магазин, де щодня безкоштовно можна брати 30 морквин. А також за жовті монети (btd) купувати різні плюшки.

Чи варто брати участь у Телеграм-ботах?

Основну увагу зосереджую на тестнетах. Бачу там набагато більші перспективи, ніж у тапалках чи іграх. Механіка тестнетів суттєво простіша. Ну і не потрібно годинами грати в ігри, адже активності в таких проектах виконуються за кілька хвилин і не потребують багато уваги. Зайшов, швиденько виконав основні завдання та маєш вільний час. У ботах ж для отримання дропу потрібно годинами грати в ігри, що підходить далеко не всім.

Огляд перспективного тестнетупокрокова інструкція для Orochi Network.

Тепер моя суб’єктивна думка щодо участі в різних нових іграх у Телеграмі.

Як всі могли бачити, тапалки вже не такі популярні, як пів року тому. Причина надзвичайно проста і банальна. Все через те, що люди розчаровані останніми роздачами. Більшість проектів, які роздали дроп у 2025 році, це суцільний скам. Спрямовані такі ноунейм проекти на те, щоб заробити на гравцях.

Раніше були задоволені всі – заробляли і користувачі, і розробники. Тепер більшість розробників думають лише про свої кишені. Не всі проекти, звісно, але відсотків 90 % точно.

Щодо CapyBomb бот, то тут може бути інша ситуація, адже розробники вже робили роздачі та дотримувались своїх обіцянок. І всі більш-менш активні користувачі ніби були задоволені. Брати участь в проектах, які мають нормальну репутацію, набагато краще, ніж заходити в незрозумілі ігри невідомо від кого.

Але все ж я б не сподівався на великий заробіток і багато часу в боті не проводитиму. Так чисто зайти пограти по фану, коли є вільний час і бажання.

На дроп не сподіваюсь. Якщо вийде щось заробити, то це буде приємний бонус. Дуже хотілося б вірити, що ера тапалок може отримати друге життя, але поки таких ознак не бачу.

Опублікував(ла)Rostyslav
Hello! I'm Rostyslav K. - the author of the materials. I graduated from the Faculty of Journalism and have many years of experience working in top media outlets. After over 5 years in news journalism, I've gained a lot of knowledge, so I decided to create my own blog and share valuable information with you. I write on topics such as finance, earnings, and business ideas. I test various earning methods, review resources, and expose scams. And of course, I create materials about it. Check out my articles and stay updated on the latest news in the world of earning.
Попередній запис
Тестнет ORO AI: покрокова інструкція як виконувати завдання
Наступний запис
ТОП-5 додатків з кешбеком, які реально працюють в Україні
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *