Ловля щуки весною: як впіймати зубасту

Ловля щуки весною, щука, як ловити щуку

Коли щука клює навесні

Найбільш сприятливий час для ловлі щуки це березень та квітень. У травні риболовля більше схожа на фортуну. Комусь пощастить, а хтось за день не відчує жодного удару. Часто можна натрапити на дні, коли зубаста кидається фактично на будь-яку приманку. Поговоримо, якою є ловля щуки весною.

Ловля щуки весною

Весна дуже сприятливий період для риболовлі на хижака. Крім хорошої активності можна відзначити і те, що навесні відсутні комарі, мошки та палюче сонце.

З настанням тепла риба виходить на мілину, де полює на молодняк. Найактивніший кльов щуки, зазвичай, відбувається в квітні.

Але успіх риболовлі залежить від низки факторів, серед яких погода, тиск, коливання температури. В один день щука абсолютно пасивна, а в інший – активно клює. Лотерея, одним словом.

Особливості ловлі щуки в квітні та травні

Якщо вода досить холодна та не прогріта, то варто придбати спеціальні ароматизатори. Вони викликають агресію та апетит у хижака й покращують клювання.

У квітні риба вибагливіша до приманки, ніж в перший місяць весни. Краще використовувати ті наживки, які схожі на рибки, що водяться в озері чи річці.

Найменш сприятливий час для ловлі щуки на спінінг – травень. Риба вже не має потужного апетиту, стає в’ялою та неповороткою. Реакції на різні приманки фактично відсутні. 

Ловля щуки весною

Які приманки використовувати на щуку

Точну приманку, на яку клюватиме, назвати неможливо. Потрібно мати в арсеналі багато наживок та постійно експериментувати.

Більше новин про риболовлю читайте в моїй групі у Телеграмі.

Весною всі варіанти силіконових приманок працюють чудово – щука на джиг ловиться практично завжди і практично всюди. Можна використовувати приманки різних типів: твістери, віброхвости, воблери, рачки і таке інше. Розмір і колір визначаються експериментально.

Ловля щуки весною – де шукати хижака

У квітні щуку часто можна зустріти недалеко від берега на ділянках із малою глибиною. Також шукайте зубасту в зарослях, місцях з корчами чи іншими укриттями, в яких щука ховається, очікуючи на здобич.

Травнева щука полюбляє ділянки з чистою водою. Для ловлі відмінно підходять заливи. Кращий кльов відбувається з самого ранку або ж на заході сонця. Оптимально, щоб було не сонячно, а похмуро.

Ловля щуки весною дуже цікаве заняття. Частіше вибирайтеся на водойми, щоб насолодитися природою та половити хижу та мирну рибу.

Більше новин про риболовлю:

Опублікував(ла)Rostyslav
Hello! I'm Rostyslav K. - the author of the materials. I graduated from the Faculty of Journalism and have many years of experience working in top media outlets. After over 5 years in news journalism, I've gained a lot of knowledge, so I decided to create my own blog and share valuable information with you. I write on topics such as finance, earnings, and business ideas. I test various earning methods, review resources, and expose scams. And of course, I create materials about it. Check out my articles and stay updated on the latest news in the world of earning.
Попередній запис
Коли закінчується нерест 2024: штрафи та обмеження
Наступний запис
Ловля щуки на кружки: рибалка і все про неї
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *